Mesaj gönder
aboutus

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
1 2 3
Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Baiyun
No. Çalışanları: 150~500
Yıllık satış: 20000000-154600000
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

Çin Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. şirket Profili 0

 

 

İnsanoğlunun iyi bir yaşam arzusu, doğumlarından hemen sonra değişmeden kalır.İyi yaşam, mesleki derece ve öngörü nedeniyle daha güçlü hale gelecektir.Saf bir kalp ve iyi niyet, büyük başarılara yol açacaktır.GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD.1985 yılında kurulan , giydirme cephe, asmolen, kapı ve pencere sistemleri, iç dekorasyon, prefabrik yapı ve dünya endüstrisine mastik sistem çözümleri sunmayı ustaca çaba ve taahhüt etmektedir.Ayrıca Baiyun, endüstrinin güvenliği, sağlığı ve yeşilinin sürdürülebilir büyümesine öncülük eder ve küçük ayrıntılardan mükemmel çözümünüze katkıda bulunur.

Baiyun, Devlet Ekonomik ve Ticaret Komisyonu tarafından onaylanan silikon yapısal dolgu macunu için ilk üretim ve satış işletmelerinden biridir.Şirketimiz, İnşaat Bakanlığı tarafından “yeni yapı dolgu macunu teknolojisinin sanayileşmesi için gösteri üssü” olarak derecelendirilen sektörde tek şirketti ve Baiyun, Bakanlık tarafından ödüllendirilerek “Uluslararası İşbirliği Üssü” olarak derecelendirildi. Devlet Bilim ve Teknoloji Ödülü ve İmar ve Şehir-Kır Kalkınma Bakanlığı tarafından “Devletin ilk prefabrik yapı sanayi üslerinden biri” ödülüne layık görüldü.Ayrıca Baiyun, ulusal meşale programının kilit yüksek teknoloji kuruluşudur ve Devlet Sanayi ve Ticaret İdaresi altındaki Ticari Marka Ofisi tarafından onaylanan Çin'in ünlü ticari markasına sahip kuruluştur.


Şirketimiz, dünyanın ileri düzey ve tescilli fikri mülkiyet haklarına sahip Çin'in ilk otomatik sürekli üretim hattını kurmuştur.Ayrıca 430'dan fazla patentimiz (Buluş patenti %60'ın üzerindedir) ve test yeteneği beş standardı kapsayan endüstrinin ilk CNAS laboratuvarına sahibiz.Baiyun, 220 uluslararası ve endüstriyel standardın hazırlanması ve revizyonunda ve altı uluslararası standardın revizyonunda yer aldı.Baiyun ayrıca bir il teknik merkezi, bir mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirme merkezi, bir doktora sonrası araştırma merkezi ve uzman akademisyenler için bir kurumsal iş istasyonu kurmuştur.Baiyun profesyonel, özverili ve konsantre bir şekilde çalışıyor ve kimyasal yeni malzemeler alanında lider bir rol oynamaya ve kullanıcıların ürünümüzü kullanma konusunda harika deneyimler yaşamalarına olanak sağlamaya çalışıyor.

Kendini geliştirme ve güneş ışığıyla dolu, kendine güvenen ve tutkulu Baiyun personeli, “sorumluluk duygusu, değer yaratma ve meyveyi paylaşma” temel değerlerine bağlı kalır ve orijinal niyetlerini asla unutmadan sorumluluklarını ezbere öğrenir.“Dünyanın lider mastik markası” kurumsal vizyonunu gerçekleştirmek ve en sadık sorumluluk ittifakınız olmak için tüm çalışanlarımız çok çalışacaktır.

Baiyun, şehri güzelleştirmek ve parlak bir geleceğe ve olağanüstü bir hayata doğru ilerlemek için sizinle birlikte çalışacağına söz veriyor.

 

Geçmiş

1985 yılında, Devlet tarafından işletilen Guangzhou Baiyun Mucilage Tutkal Fabrikası kuruldu.

1992 yılında, silikon yapıştırıcı ürün serisinin geliştirilmesi ve üretimi için Çin'in ilk yapay uydusuna uygulanan silikon yapıştırıcı üretim teknolojisi (Bu teknoloji hava sahasına ve havacılığa uygulanmıştır) tanıtıldı.

1998 yılında Devlet İktisadi ve Ticaret Komisyonu tarafından yapısal silikon mastik üreten ilk işletmelerden biri olarak onaylanan firmamız, Devlet tarafından onaylanan Devlet Ekonomik ve Ticaret Komisyonu tarafından yapısal silikon mastik satan ilk işletmelerden biri olarak onaylanmıştır. .

1998 yılında SS621, Devlet Ekonomik ve Ticaret Komisyonu tarafından ulusal yeni ürün olarak onaylandı ve Çin'deki benzer ürünler arasında ilk kez onaylandı.

1998 yılında, firmamız Guangzhou'nun yüksek teknoloji kuruluşu ve teknolojik yenilikte avantajlı Guangzhou kuruluşu olarak derecelendirildi.

1999 yılında, ürünümüz SS621/SS622, İnşaat Bakanlığı tarafından teknolojik başarı için kilit tanıtım projesi olarak listelendi.

1999 yılında, şirketimiz Çin merkezinden yapı kalite sertifikası için ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikası aldı ve bu sertifikayı alan ilk Çinli silikon yapıştırıcı üretim kuruluşu oldu.

2000 yılında, Guangdong Baiyun Mucilage Tutkal Mühendisliği Teknolojisi Araştırma Merkezi, Çin'in aynı endüstrisinde yapı dolgu macunu için tek eyalet mühendislik teknolojisi araştırma merkezi olmak üzere kuruldu.

2000 yılında şirketimiz, Guangzhou belediyesi tarafından 1997 ve 1999 yıllarında gelişmiş kolektif olarak derecelendirildi.

2001 yılında, Baiyun marka ürün, Guangzhou'nun ünlü markası ile ödüllendirildi.

2002 yılında şirketimiz BSI (British Standards Institution) tarafından ISO9001 ve ISO14001OHSAS1801 uluslararası yönetim sistemi sertifikasını alarak aynı sektörde kaliteli çevre güvenlik ve sağlık sertifikası alan ilk kuruluş olmuştur.

2002 yılında şirketimiz, dünyanın ileri düzeyine sahip silikon yapıştırıcı için Çin'in ilk otomatik sürekli üretim hattını kurdu.

2002 yılında Baiyun, Guangdong'un ünlü ticari markası olarak derecelendirildi.

2002 yılında, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi'nin lisansüstü öğrencileri için kampüs dışı eğitim üssü ve Zhongshan Üniversitesi öğrencileri için üretim uygulama üssü, müsilaj tutkalı yeteneklerini geliştirmek için sağlam bir temel oluşturan Baiyun Mucilage Tutkal Fabrikasında kuruldu.

2002 yılında, şirketimiz Guangdong'un kurumsal yönetimi için 12. modern olağanüstü başarı için birincilik kazandı.

2003 yılında, Guangzhou Baiyun Müsilaj Tutkal Fabrikası, yeniden yapılanmayla birlikte Baiyun Chemical Engineering Industrial Co., Ltd. oldu.

2003 yılında, Baiyun dolgu macunu serisi, Ulusal Yapı Mühendisliği Kalite Denetimi ve Testi Merkezi ve diğer yetkili kurumlar tarafından Olimpik yapı projesine ve ulusal anahtar yapı mühendisliği projesine önerilen ürün haline geldi.

2003 yılında, şirketimiz Guangzhou belediyesi tarafından 2000'den 2002'ye kadar gelişmiş toplu olarak derecelendirildi.

2003 yılında şirketimiz aynı endüstrinin tek "Çin yapı bilimi ve teknolojisi ödülünü" kazandı.

2003 yılında şirketimizin kurumsal doktora sonrası araştırma istasyonu kurması onaylandı.

2004 yılında, ultra yüksek performansa sahip yeni nesil yapı silika jeli SS922 ürünleri, İnşaat Bakanlığı uzmanları tarafından onaylandı.

2004 yılında firmamız İnşaat Bakanlığı'nın inşaat mastik yapıştırıcısının sanayileşmesi için üretim üssü olmuştur.

2005 yılında şirketimiz önemli bir yüksek teknoloji şirketi olarak derecelendirildi.

2005 yılında şirketimiz Guangdong Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından avantajlı işletme olarak derecelendirildi.

2005 yılında, ultra yüksek performanslı Baiyun yapıştırıcı, İnşaat Bakanlığı tarafından teknolojik başarı değerlendirmesini geçti.

2005 yılında firmamız silikon mastik endüstrisinin kimliğini geçen Çin'in ilk kuruluşu oldu.

2006 yılında ise aynı sektörde devletin on inşaat teknolojisi başarı ödülünü alan ilk kuruluşu olmuştur.

2006 yılında Baiyun silikon dolgu macunu, Devlet Kalite Denetimi ve Muayene ve Karantina İdaresi tarafından Çin'in ünlü markası olarak onaylandı.Baiyun yapıştırıcı, Guangdong Kalite ve Teknoloji Denetimi İdaresi tarafından Guangdong'un ünlü markası olarak derecelendirildi.

2007 yılında firmamız, 2006 yılı Guangdong'un mükemmel tescilli markası olarak derecelendirildi.

2007 yılında, "bir tampon reaksiyon tankımız", Guangdong'un patenti için mükemmel bir ödül olarak derecelendirildi.

2007 yılında ÇKP Merkez Komitesi Organizasyon Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “uyumlu çalışma yöntemi” konulu saha iletişim toplantısı.şirketimizde gerçekleştirildi.

2007 yılında, şirketimizin teknik merkezi tarafından uygulanan 2007 yılında Guangdong kurumsal teknik merkezi tarafından endüstriyel yeniden yapılanma için özel fon projesi olan yeni organik florosilikon için özel fonksiyon malzemesi proje olarak onaylandı.

2008 yılında şirketimizde Çin-Ukrayna ortak değişim toplantısı yapılmıştır.Ayrıca Uluslararası İşbirliği Üssü ve Çin-Ukrayna ortak araştırma merkezinin açılış töreni düzenlendi.

2008 yılında, sürekli atölyemiz Tüm Çin Sendikalar Federasyonu tarafından "işçi öncüsü" olarak derecelendirildi.

2008 yılında, şirketimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilen de-etanol RTV silikon kauçuk, Guangzhou'nun bilimsel ilerlemesi için üçüncülük ödülünü ve Baiyun Bölgesinin bilimsel ilerlemesi için birincilik ödülünü kazandı.

2008 yılında firmamız Guangdong'un ilk 100 özel işletmesinden biri olarak derecelendirildi.

2008 yılında Baiyun, Guangdong'un ünlü ticari markası olarak derecelendirildi.

2009 yılında, Guangdong Baiyun Uluslararası Teknoloji Araştırma Enstitüsü'nün - Çin'in uluslararası bilimsel araştırma için hükümet liderliğindeki ilk kurumsal odaklı işbirliği platformu - açılış töreni düzenlendi.

2010 yılında firmamız, Guangdong'un uzman akademisyeni için kurumsal iş istasyonu ve Guangdong'un fikri mülkiyeti için model kuruluşu olarak derecelendirildi.

2011 yılında firmamız Guangdong Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından Guangdong'un yenilikçi kuruluşu olarak derecelendirildi.

2011 yılında şirketimiz üstün katkı sağlayan işletme olarak derecelendirilmiştir.

2012 yılında şirketimiz 14. Çin patenti için mükemmel ödülü kazandı.

2012 yılında şirketimiz teknolojik yenilik için mükemmel bir işletme olarak derecelendirildi.

2012 yılında şirketimiz, Çin'in organosilikon endüstrisindeki on mükemmel kuruluştan biri olarak değerlendirildi ve Çin Kimya Endüstrisinin Genel Tarihi'ne dahil edildi.

2013 yılında firmamız, imalat endüstrisinin dönüşümü ve yükseltilmesi için Guangzhou'nun örnek kuruluşu olarak derecelendirildi.

2013 yılında şirketimiz, okul ortak inovasyonu için Guangzhou yeni ittifakının konsey üyesi ilk oturumu oldu ve ulusal fikri mülkiyet için avantajlı bir işletme olarak derecelendirildi.

2015 yılında firmamız yepyeni yeşil temiz otomatik akıllı sürekli üretim hattı araştırmasını başardı ve “Çin Malı” na oynamak için faaliyete geçirdi.

2015 yılında şirketimiz, şirketimizin daha seçkin hale geldiğini gösteren hükümet kalite ödülünü kazandı.

2015 yılında Baiyun ticari markası, Çin'in ünlü ticari markası olarak derecelendirildi.

2015 yılında şirketimiz “Guangdong'un stratejik gelişen endüstrisinin kilit kuruluşu” seçildi.

2016 yılında firmamız Jinxuan ödülünün “en etkili marka” ve “en yenilikçi yardımcı ürün” gibi iki ödülü kazandı.

2016 yılında Baiyun, Guangdong'un mükemmel tescilli markası olarak derecelendirildi.

Şirketimiz 2017 yılında Toplu Konut ve Şehir-Kır Kalkınma Bakanlığı tarafından “ilk prefabrik yapı sanayi üslerinden biri” seçilmiştir.

2017 yılında Baiyun, sızdırmazlık endüstrisinde iyi niyetli gayrimenkul tedarikçisinin ilk seçilen markası olarak derecelendirildi.

2018'de Baiyun, "inşaat yapıştırıcısı için ilk seçilen on markadan biri" olarak derecelendirildi ve birinci sırada yer aldı.

2018 yılında şirketimiz, Çin'in ilk 500 gayrimenkul geliştirme işletmesi (macun) arasında ilk seçilen tedarikçi olarak derecelendirildi.

2019-Baiyun, Çin gayrimenkulünün stratejik bütünlük tedarikçisinde (yerli sızdırmazlık maddesi kategorisi) birinciliği kazandı.

sanayi zinciri.

2020-Baiyun, sektörde dört kez "Etkili Marka" kazanan tek sızdırmazlık şirketi oldu.

ardışık kez.

2022-BAIYUN'da "Ulusal Teknoloji İnovasyon Gösteri İşletmesi" ni kazandı

2022'de BAIYUN, "Ulusal Yeşil Fabrika" onurunu kazandı;
2022'de BAIYUN, "2022 Ulusal İmalat Tek Şampiyonu" onurunu kazandı.

2023'te "Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co, Ltd."adını resmi olarak "Guangzhou Baiyun Technology Co, Ltd." olarak değiştirdi.sonrasında
Guangzhou Baiyun Bölgesi Piyasa Denetleme ve Yönetim Bürosunun onayı ve kaydı.

 

 

 

Hizmet

Şirketimiz yeni teknik servis araştırma ve kurulumunu yapmaktadır. Aynı zamanda, müşterilere çizim tasarımı ve incelemesi, ilgili erken aşama testi, inşaat rehberliği, teknik eğitim ve iletişim, tüm süreç takibi, satış sırasında rehberlik ve servis konularında tüm süreç sistematik çözümler ve teknik servis sunuyoruz. ve satış sonrası teknik iade ziyareti.

Ekibimiz

Teknolojik yenilik, sürekli ve sağlıklı gelişimimiz için temel güçtür.Baiyun yıllarca teknolojik platformun inşasına büyük önem verdi ve teknolojik yenilikçilik yeteneğimizi geliştirmeye devam etti, bu da dikkate değer bir başarı sağladı.Şu anda şirketimizde bir doktora sonrası araştırma merkezi, uzman akademisyen için bir kurumsal iş istasyonu, yeni bina dolgu macunu teknolojisinin sanayileşmesi için bir gösteri üssü, uluslararası bir işbirliği üssü, Devletin prefabrik bir bina endüstriyel üssü, bir il mühendislik teknolojisi Ar-Ge merkezi ve bir il işletme teknik merkezi.Ayrıca akademisyenler, profesörler, kıdemli mühendisler, doktorlar ve ustalardan oluşan güçlü bir araştırma ekibimiz var.

Şirketimiz, işletmeye odaklanan, pazar odaklı ve üretim ile araştırmayı bütünleştiren yola bağlıdır.Çin'de, Tsinghua Üniversitesi, Zhongshan Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Sichuan Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi Guangzhou Kimya Enstitüsü vb. İle yakın endüstri-üniversite-araştırma işbirliği kurduk. Ayrıca, uzun vadeli bir çalışmaya girdik. Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Beyaz Rusya Cumhuriyeti Ulusal Bilimler Akademisi vb. ile bilimsel ve teknolojik işbirliği.

Bilimsel araştırma üzerindeki büyük stres, şirketimizin pazarda istikrarlı kalması ve yüksek itibara sahip olması için temel faktördür.Bilimsel araştırmaları güçlü bir şekilde yürütmek ve yeni teknolojiyi, yeni süreci ve yeni konsepti üretime uygulamak, Baiyun'un sektörde lider olmasının sihirli anahtarıdır.2002 yılında şirketimiz, Çin'in ilk tescilli otomatik sürekli üretim hattını başarıyla kurdu.Şimdiye kadar, üretim hattımızın otomasyon derecesi aynı alanda emsalsiz kaldı.

Baiyun, ulusal ve endüstriyel standardın hazırlanmasında ve desteklenmesinde kilit bir rol oynamaktadır.Baiyun, 138 uluslararası ve endüstriyel standardın hazırlanmasından sorumluydu.1999 yılından itibaren firmamız ilk patent başvurusunda bulunmuştur.Baiyun şimdiye kadar 200'ün üzerinde patente sahip ve iki kez Çin patenti için mükemmel bir ödül kazandı.

İletişim bilgileri