aboutus

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
1 2 3
Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Baiyun
No. Çalışanları: 150~500
Yıllık satış: 20000000-154600000
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

Çin Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co.,ltd. şirket Profili 0

 

 

İnsanoğlunun iyi yaşam arzusu, doğduktan hemen sonra değişmeden kalır.İyi yaşam, mesleki derece ve öngörü sayesinde daha güçlü hale gelecektir.Saf bir kalp ve iyi niyet, büyük başarılara yol açacaktır.1985 yılında kurulan Baiyun Kimya Mühendislik, dünya çapında giydirme cephe, boşluklu cam, kapı ve pencere sistemi, iç dekorasyon, prefabrik yapı ve endüstrisine sızdırmazlık sistemi çözümleri sunmayı ustaca bir çaba ve taahhüt eder.Ayrıca Baiyun, endüstrinin güvenlik, sağlık ve yeşilinin sürdürülebilir büyümesine öncülük eder ve küçük detaylardan mükemmel çözümünüze katkıda bulunur.

Baiyun, Devlet Ekonomik ve Ticaret Komisyonu tarafından onaylanan silikon yapısal dolgu macunu için ilk üretim ve satış işletmelerinden biridir.Şirketimiz, İnşaat Bakanlığı tarafından “yeni yapı mastik teknolojisinin sanayileşmesi için gösteri üssü” olarak derecelendirilen endüstrinin tek şirketiydi ve Baiyun, Bakanlık tarafından verilen “Uluslararası İşbirliği Üssü” olarak derecelendirildi. Devletin Bilim ve Teknoloji Bilimi ve İskan ve Kentsel-Kırsal Kalkınma Bakanlığı tarafından verilen “Devletin ilk prefabrik yapı sanayi üslerinden biri”.Ayrıca Baiyun, ulusal meşale programının en önemli yüksek teknoloji kuruluşudur ve Devlet Sanayi ve Ticaret İdaresi bünyesindeki Ticari Marka Ofisi tarafından onaylandığı üzere Çin'in ünlü ticari markasına sahip kuruluştur.


Şirketimiz, dünyanın ileri düzeyine ve tescilli fikri mülkiyet hakkına sahip olan Çin'in ilk otomatik sürekli üretim hattını kurmuştur.Ayrıca 330'un üzerinde patente sahibiz (Buluş için patent %60'ın üzerindedir) ve test kabiliyeti beş standardı kapsayan endüstrinin ilk CNAS laboratuvarı.Baiyun, 190 uluslararası ve endüstriyel standardın taslağının hazırlanmasında ve revizyonunda ve altı uluslararası standardın revizyonunda yer almıştır.Baiyun ayrıca bir il teknik merkezi, mühendislik teknolojik araştırma ve geliştirme merkezi, doktora sonrası araştırma merkezi ve uzman akademisyen için bir kurumsal iş istasyonu kurmuştur.Baiyun profesyonel, özverili ve konsantre bir şekilde çalışıyor ve kimyasal yeni malzemeler alanında lider bir rol oynamaya ve kullanıcıların ürünümüzü kullanma konusunda harika bir deneyime sahip olmalarına izin vermeye çalışıyor.

Kendini geliştirme ve güneş ışığıyla dolu, kendine güvenen ve tutkulu Baoyun halkı, “sorumluluk duygusu, değer yaratmak ve meyve paylaşmak” temel değerlerine bağlı kalır ve asıl niyetlerini asla unutmadan sorumluluklarını kalpten öğrenir.Tüm personelimiz, “dünyanın lider mastik markası” kurumsal vizyonunu gerçekleştirmek ve en sadık sorumluluk ittifakınız olmak için çok çalışacaktır.

Baiyun, şehri güzelleştirmek ve parlak bir geleceğe ve olağanüstü bir hayata doğru yürümek için sizinle birlikte çalışmayı vaat ediyor.

 

Geçmiş

1985 yılında, Devlet tarafından işletilen Guangzhou Baiyun Müsilaj Tutkal Fabrikası kuruldu.

1992 yılında, silikon yapıştırıcı ürün serisinin geliştirilmesi ve üretimi için Çin'in ilk yapay uydusuna uygulanan silikon yapıştırıcı üretim teknolojisi (Bu teknoloji hava sahasına ve havacılığa uygulanmıştır) tanıtıldı.

1998 yılında firmamız, Devlet Ekonomi ve Ticaret Komisyonu tarafından yapısal silikon mastik üretimi yapan ilk işletmelerden biri ve Devlet Ekonomi ve Ticaret Komisyonu tarafından da yapısal silikon mastik satışı yapan ilk işletmelerden biri olarak kabul edilmiştir. .

1998 yılında, SS621, Devlet Ekonomi ve Ticaret Komisyonu tarafından ulusal yeni ürün olarak onaylandı ve Çin'deki benzer ürünler arasında ilk kez onaylandı.

1998 yılında firmamız, Guangzhou'nun yüksek teknoloji kuruluşu ve teknolojik yenilikte avantajlı Guangzhou kuruluşu olarak derecelendirilmiştir.

1999 yılında, SS621/SS622 ürünümüz, İnşaat Bakanlığı tarafından teknolojik başarı için kilit tanıtım projesi olarak listelenmiştir.

1999 yılında firmamız, kalite sertifikası oluşturmak için Çin merkezinden ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikası aldı ve bu sertifikayı alan ilk Çin silikon yapıştırıcı imalat kuruluşudur.

2000 yılında, Guangdong Baiyun Müsilaj Tutkal Mühendisliği Teknolojisi Araştırma Merkezi, Çin'in aynı endüstrisinde dolgu macunu inşa etmek için tek il mühendislik teknolojisi araştırma merkezi olmak üzere kuruldu.

2000 yılında firmamız Guangzhou belediye yönetimi tarafından 1997 ve 1999 yıllarında gelişmiş kolektif olarak derecelendirildi.

2001 yılında, Baiyun marka ürüne Guangzhou'nun ünlü markası verildi.

2002 yılında firmamız BSI (British Standards Institution) tarafından ISO9001 ve ISO14001OHSAS1801 uluslararası yönetim sistemi sertifikasını alarak aynı sektörde kalite, çevre, güvenlik ve sağlık sertifikasını alan ilk kuruluş olmuştur.

2002 yılında firmamız, dünyanın ileri seviyesine sahip silikon yapıştırıcı için Çin'in ilk otomatik sürekli üretim hattını kurdu.

2002 yılında Baiyun, Guangdong'un ünlü markası olarak derecelendirildi.

2002 yılında, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi'nin yüksek lisans öğrencileri için kampüs dışı eğitim üssü ve Zhongshan Üniversitesi öğrencileri için üretim uygulama üssü, müsilaj tutkalı için yeteneklerin yetiştirilmesi için sağlam bir temel oluşturan Baiyun Müsilaj Tutkal Fabrikasında kuruldu.

2002 yılında şirketimiz, Guangdong'un kurumsal yönetimi için 12. modern olağanüstü başarılar için birinciliği kazandı.

2003 yılında, Guangzhou Baiyun Müsilaj Tutkal Fabrikası, yeniden yapılandırılarak Baiyun Chemical Engineering Industrial Co., Ltd. oldu.

2003 yılında, Baiyun mastik serisi, Ulusal Kalite Denetimi ve Bina Mühendisliği Testi Merkezi ve diğer yetkili kurumlar tarafından Olimpiyat bina projesine ve ulusal anahtar bina mühendisliği projesine önerilen ürün oldu.

2003 yılında şirketimiz, Guangzhou belediye yönetimi tarafından 2000'den 2002'ye kadar gelişmiş kolektif olarak derecelendirildi.

2003 yılında şirketimiz aynı endüstrinin tek “Çin yapı bilimi ve teknolojisi ödülünü” kazandı.

2003 yılında, şirketimiz doktora sonrası araştırma istasyonu kurmak için onaylandı.

2004 yılında, ultra yüksek performanslı yeni nesil bina silika jel SS922 ürünleri, İnşaat Bakanlığı uzmanları tarafından doğrulandı.

2004 yılında firmamız İnşaat Bakanlığı'nın inşaat mastiği yapıştırıcısının sanayileşmesi için üretim üssü haline geldi.

2005 yılında firmamız, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak derecelendirilmiştir.

2005 yılında firmamız Guangdong Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından avantajlı bir kuruluş olarak derecelendirildi.

2005 yılında, ultra yüksek performanslı Baiyun tutkalı, İnşaat Bakanlığı tarafından teknolojik başarı değerlendirmesini geçti.

2005 yılında firmamız, silikon mastik endüstrisinin kimliğini geçen Çin'in ilk kuruluşu oldu.

2006 yılında aynı sektörde Devlet tarafından on adet inşaat teknolojisi başarı ödülü alan ilk işletme olmuştur.

2006 yılında, Baiyun silikon dolgu macunu, Devlet Kalite Denetimi ve Muayene ve Karantina İdaresi tarafından Çin'in ünlü markası olarak onaylandı.Baiyun yapıştırıcı, Guangdong Kalite ve Teknoloji Denetimi İdaresi tarafından Guangdong'un ünlü markası olarak derecelendirildi.

2007 yılında, firmamız 2006 yılında Guangdong'un mükemmel tescilli markası olarak derecelendirilmiştir.

2007 yılında, “tek tampon reaksiyon tankımız” Guangdong patenti için mükemmel bir ödül olarak derecelendirildi.

2007 yılında ÇKP Merkez Komitesi Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “uyumlu çalışma yöntemi” konulu saha iletişim toplantısı.şirketimizde gerçekleştirildi.

2007 yılında, Guangdong kurumsal teknik merkezi tarafından endüstriyel yeniden yapılanma için özel fon projesi olan yeni organik florosilikon için özel fonksiyon malzemesi, 2007 yılında şirketimizin teknik merkezi tarafından uygulandığı şekliyle proje olarak onaylandı.

2008 yılında şirketimizde Çin-Ukrayna ortak değişim toplantısı yapılmıştır.Ayrıca Uluslararası İşbirliği Üssü ve Çin-Ukrayna ortak araştırma merkezinin açılış töreni düzenlendi.

2008 yılında, sürekli atölyemiz, Tüm Çin Sendikalar Federasyonu tarafından “işçilerin öncüsü” olarak derecelendirildi.

2008 yılında, şirketimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilen de-etanol RTV silikon kauçuk, Guangzhou'nun bilimsel ilerlemesi için üçüncü ödülü ve Baiyun Bölgesi'nin bilimsel ilerlemesinin birincilik ödülünü kazandı.

2008 yılında firmamız Guangdong'un en iyi 100 özel kuruluşundan biri olarak derecelendirildi.

2008 yılında Baiyun, Guangdong'un ünlü markası olarak derecelendirildi.

2009 yılında, Guangdong Baiyun Uluslararası Teknoloji Araştırma Enstitüsü - Çin'in hükümet tarafından yönetilen uluslararası bilimsel araştırmalar için ilk kurumsal odaklı işbirliği platformu için açılış töreni düzenlendi.

2010 yılında firmamız Guangdong'un uzman akademisyeni için kurumsal iş istasyonu ve Guangdong'un fikri mülkiyeti için model kurumsal olarak derecelendirildi.

2011 yılında firmamız, Guangdong Eyaleti Bilim ve Teknoloji Departmanı tarafından Guangdong'un yenilikçi kuruluşu olarak derecelendirildi.

2011 yılında şirketimiz olağanüstü katkı ile işletme olarak derecelendirildi.

2012 yılında firmamız 14. Çin patenti için mükemmel ödülü kazandı.

2012 yılında firmamız teknolojik yenilik için mükemmel bir kuruluş olarak derecelendirildi.

2012 yılında şirketimiz, Çin'in organosilikon endüstrisindeki on mükemmel işletmeden biri olarak derecelendirildi ve Çin Kimya Endüstrisinin Genel Tarihine dahil edildi.

2013 yılında firmamız, imalat sanayiinin dönüştürülmesi ve yükseltilmesi için Guangzhou'nun model işletmesi olarak derecelendirildi.

2013 yılında şirketimiz, okul ortak inovasyonu için Guangzhou yeni ittifakının konsey üyesinin ilk oturumu oldu ve ulusal fikri mülkiyet için avantajlı bir girişim olarak derecelendirildi.

2015 yılında firmamız yepyeni yeşil temiz otomatik akıllı sürekli üretim hattı araştırmasını başardı ve “Made in China” oyununu oynamak için faaliyete geçirdi.

2015 yılında şirketimiz, şirketimizin daha seçkin hale geldiğini gösteren devlet kalite ödülünü kazandı.

2015 yılında Baiyun ticari markası Çin'in ünlü markası olarak derecelendirildi.

2015 yılında şirketimiz “Guangdong'un stratejik gelişen endüstrisinin kilit kuruluşu” olarak seçildi.

2016 yılında şirketimiz Jinxuan ödülünün “en etkili marka” ve “en yenilikçi yardımcı ürünü” olmak üzere iki ödül kazandı.

2016 yılında Baiyun, Guangdong'un mükemmel tescilli markası olarak derecelendirildi.

2017 yılında firmamız İskan ve Şehircilik-Kırsal Kalkınma Bakanlığı tarafından “ilk prefabrik yapı sanayi üslerinden biri” seçilmiştir.

2017 yılında Baiyun, sızdırmazlık endüstrisinde iyi niyetli gayrimenkul tedarikçisinin ilk seçilen markası olarak derecelendirildi.

2018 yılında Baiyun, “inşaat yapıştırıcısı için ilk seçilen ilk on markadan biri” olarak derecelendirildi ve birinci sırada yer aldı.

2018 yılında şirketimiz, Çin'in ilk 500 gayrimenkul geliştirme işletmesi (mastik) arasında ilk seçilen tedarikçi olarak derecelendirildi.

2019'da-Baiyun, Çin'in gayrimenkulünün stratejik bütünlük tedarikçisinde (yerli sızdırmazlık maddesi kategorisi) birinciliği kazandı.

endüstri zinciri.

 

2020'de-Baiyun, sektördeki "Etkili Markayı" dört kez kazanan tek sızdırmazlık şirketi oldu.

ardışık zamanlar.

 

 

Hizmet

Şirketimiz yeni teknik servis araştırma ve kurulumunu yapmaktadır. Aynı zamanda, müşterilere çizim tasarımı ve incelemesi, ilgili erken aşama testi, inşaat rehberliği, teknik eğitim ve iletişim, tüm süreç takibi, satış sırasında rehberlik ve servis konularında tüm süreç sistematik çözümler ve teknik servis sunuyoruz. ve satış sonrası teknik iade ziyareti.

Ekibimiz

Teknolojik yenilik, sürekli ve sağlıklı gelişimimiz için temel güçtür.Baiyun yıllarca teknolojik platformun inşasına büyük önem verdi ve teknolojik yenilikçilik yeteneğimizi geliştirmeye devam etti, bu da dikkate değer bir başarı sağladı.Şu anda şirketimizde bir doktora sonrası araştırma merkezi, uzman akademisyen için bir kurumsal iş istasyonu, yeni bina dolgu macunu teknolojisinin sanayileşmesi için bir gösteri üssü, uluslararası bir işbirliği üssü, Devletin prefabrik bir bina endüstriyel üssü, bir il mühendislik teknolojisi Ar-Ge merkezi ve bir il işletme teknik merkezi.Ayrıca akademisyenler, profesörler, kıdemli mühendisler, doktorlar ve ustalardan oluşan güçlü bir araştırma ekibimiz var.

Şirketimiz, işletmeye odaklanan, pazar odaklı ve üretim ile araştırmayı bütünleştiren yola bağlıdır.Çin'de, Tsinghua Üniversitesi, Zhongshan Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Sichuan Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi Guangzhou Kimya Enstitüsü vb. İle yakın endüstri-üniversite-araştırma işbirliği kurduk. Ayrıca, uzun vadeli bir çalışmaya girdik. Ukrayna Ulusal Bilimler Akademisi, Beyaz Rusya Cumhuriyeti Ulusal Bilimler Akademisi vb. ile bilimsel ve teknolojik işbirliği.

Bilimsel araştırma üzerindeki büyük stres, şirketimizin pazarda istikrarlı kalması ve yüksek itibara sahip olması için temel faktördür.Bilimsel araştırmaları güçlü bir şekilde yürütmek ve yeni teknolojiyi, yeni süreci ve yeni konsepti üretime uygulamak, Baiyun'un sektörde lider olmasının sihirli anahtarıdır.2002 yılında şirketimiz, Çin'in ilk tescilli otomatik sürekli üretim hattını başarıyla kurdu.Şimdiye kadar, üretim hattımızın otomasyon derecesi aynı alanda emsalsiz kaldı.

Baiyun, ulusal ve endüstriyel standardın hazırlanmasında ve desteklenmesinde kilit bir rol oynamaktadır.Baiyun, 138 uluslararası ve endüstriyel standardın hazırlanmasından sorumluydu.1999 yılından itibaren firmamız ilk patent başvurusunda bulunmuştur.Baiyun şimdiye kadar 200'ün üzerinde patente sahip ve iki kez Çin patenti için mükemmel bir ödül kazandı.

İletişim bilgileri