products

TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BAIYUN
Sertifika: TUV,RoHS,UL,Reach
Model numarası: SMG533
Min sipariş miktarı: 1-9999
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 310ml Tüp, 400ml Sosis, 235 / 270KG Davul
Teslim süresi: 7-14days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000000pcs / ay
Detay Bilgi
fonksiyon: Güneş pili - alüminyum çerçeve, arka tabaka-PV bağlantısı Marka adı: BAIYUN
Yapışkanlık süresi: 5-20dakika renk: Beyaz, Siyah vb.
paket: 300ml Tüp, 400ml Sosis, 235 / 270KG Davul taşımacılık: Okyanus, Kamyon, Trenler
Depolama ömrü: Serin, kuru ve iyi havalandırılan yerde 6 ay
Vurgulamak:

RTV Bağlantı Kutusu Mastik

,

PV Modülü Güneş Paneli Mastik

,

TUV Güneş Paneli Mastik


Ürün Açıklaması

BAIYUN® SMG533 RTV Pv Modülü Çerçeve Sızdırmazlık ve Bağlantı Kutusu Yapışma İçin Kullanılan Silikon Mastik

BAIYUN® SMG533 Güneş Modülü Silikon Mastik

 

1. Ürün Özellikleri

 • Bu ürün, gelişmiş sızdırmazlık ürün teknolojisini benimsemiştir, yüksek saflıkta ithal ana malzeme kullanır, özel teknoloji artık doymamışlığı ve düşük kaynamalı sıvıyı etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir.Çevre dostu, az kokulu ve korozyonsuz gibi özelliklere sahiptir;
 • Alüminyum malzeme, sertleştirilmiş cam, bileşik malzeme ve bağlantı PPO malzemesi ile mükemmel yapışma performansına sahiptir;
 • Orta sertlik, daha düşük su buharı geçirgenliği;
 • Çift 85 yüksek sıcaklık ve nem testini, yaşlanma karşıtı testi, termal çekme testini geçti.Sarı leke tutmama, nem geçirmezlik, koşul korozyon direnci, mekanik şok direnci, termal şok direnci ve darbeye dayanıklılık gibi birçok özelliğe sahiptir.
 • SGS, UL, TUV, BSI sertifikasını geçti;
 • QC080000 Tehlikeli Madde Proses Yönetim Sistemi Sertifikasyon Sertifikasını geçti;

TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 0

 

2.Ana Amaç

 • Bu ürün se için kullanılırTüm güneş pili - alüminyum çerçeve, arka tabaka-PV bağlantısı, mükemmel hava koşullarına dayanıklılık ve dayanıklılık.

 

TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 1

3.Tipik Teknik Veriler

TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 2
4.Paketleme

 • Plastik şişe ambalajı, net hacim 310ml'dir;
 • Sosis Paketleme, net hacim 400ml'dir;
 • 5 galonluk bidon ambalajı, net ağırlık 25kg;
 • 55 galonluk bidon ambalajı, net ağırlık 270kg'dır.
 • TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 3

5.Yapışkan yüzeyin ön işlem prosedürü

 • Tüm yüzeyler temiz ve kuru tutulmalı, yapışkan yüzey üzerinde kötü etkisi olan gresi ve kirleri temizlemelidir.Uygulanabilen çözücü, itici alkol, aseton veya metil etil ketonu içerir.
 • Bazı belirli plastik türleriyle yapışma için özel yüzey işlemi gerekir.Örneğin, polipropilen ve politetrafloroetilen ile yapışma, kimyasal korozyona veya plazma işlemine ihtiyaç duyar, bu nedenle optimum yapışmaya ulaşabilir.

6. Talimatlar

 • Ön işlem görmüş yüzeye SMG533 nötr mastik uygulayın, diğer kapağı anında kapatın.
 • Oda sıcaklığında neme ve% 50 bağıl neme maruz kaldığında, dolgunun yüzeyi kabukta 10 ila 15 dakika içinde kürleşecektir.Kürleşmeden önce, kalan dolgu macunu bir bıçak aletiyle süpürülmelidir (bıçak, sertleşen deriyi kolayca süpürür).

7. Kürlenme Süresi

Kabuk oluştuktan sonra kür işlemi sırayla içeriye girecektir.24 saat içinde (oda sıcaklığında ve% 50 bağıl nemde), SMG533 nötr dolgu macununun sertleşme kalınlığı 4,1 mm'dir.Derin oturmuş kısım, özellikle hava ile sınırlı teması olan kısım daha uzun kürlenme süresine sahiptir.Benzer şekilde kürleme süresi, düşük sıcaklık koşullarında uzayacaktır.Dolgunun bütünlüğünü etkilemekten kaçınmak için kullanıcılara sabırla (yeterli zaman) beklemelerini tavsiye ederiz.Bu süre birçok faktöre bağlıdır, kullanıcılar tarafından karar verilmelidir (mastikin özel uygulamasıyla karar verilir).

8.Hizmet ömrü ve depolama

SMG533 nötr mastik orijinal biding olduğunda, 27 ° C'nin altındaki sıcaklıkta gölgede ve kuru tutulduğunda, nötr mastik kullanım ömrü 9 aydır (ürün süresinden beri).

SMG533 nötr dolgu macununun bir sonucu olarak havanın nemi ile reaksiyona gireceğinden (kürleşen yüzey oluşturur), dolgu macunu kullanılmadığı zaman kaplarda sıkıca kapatılmalıdır.Saklama süresinde mastik tüpünde veya tüp ucunda tıkanma meydana gelebilir, kolaylıkla temizlenebilir, mastik kalıntı bileşeni değişmez.

9.Önlemler

Bu ürün sertleştikten sonra zararsızdır, ancak kürlenmeden önce gözlerle ve çocuklarla temastan kaçının;Çalışma alanı havalandırma durumunu korumalıdır.

Dikkat:Bu makalede yayınlanan bilgiler, güvenilir olduğuna inandığımız tek şeydir.Çok çeşitli durumlar nedeniyle, tüm durumları anlayamıyoruz, bu nedenle ürünlerimizin belirli kullanım ve kullanımlarda doğruluğunu ve uygulanabilirliğini garanti edemiyoruz.Kullanıcılar ürünü kullanmadan önce ürünü detaylı bir şekilde anlamalı ve ardından onu en iyi şekilde kullanmanın ne olduğuna karar vermelidir.

10.Şirket Profili

Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co., Ltd., 1985 yılında, Çin'deki ilk silikon dolgu araştırma ve üretim şirketi olan kurulmuştur.Bu 36 yıllık geçmişimiz boyunca müşterilerimize her zaman mükemmel silikon dolgu çözümleri ve hizmeti sunuyoruz.

TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 4TUV PV Modül Güneş Paneli Mastik RTV Bağlantı Kutusu Mastik 5

İletişim bilgileri
Kris Ke

Telefon numarası : 0086-20-37312985

Naber : +8618613030819